BĚH NA 100 M S PŘEKÁŽKAMI - JEDNOTLIVCI

Kategorie MUŽI I.

Poř. Příjmení a jméno SDH, družstvo V. čas

1.

Musil Stanislav

Sviny B

22,00

2.

Boubelík Petr

Sviny A

22,24

3.

David Jan

Sviny A

23,23

4.

Chlubna Aleš

Dráchov

23,91

5.

Jech Petr

Borkovice

24,64

6.

Kašpar Martin

Sviny B

24,75

7.

Trnka Lukáš

Sviny B

25,13

8.

Břečka Vladimír

Borkovice

25,15

 

Hrbek Jaroslav

Vlkov

25,15

 

Lukeš Pavel

Borkovice

25,15

11.

Hrádek Jiří

Zlukov A

25,80

12.

Slípka František

Sviny A

25,92

13.

Mašek Michal

Žíšov

25,93

 

Švejda Jan

Klečaty

25,93

15.

Matouš Jakub

Klečaty

26,00

16.

Deutsch Jaroslav

Vlkov

26,04

17.

Pavlečka Martin

Sviny A

26,21

18.

Kubíček Jan

Mažice

26,51

19.

Podhradský Jan

Dráchov

26,60

20.

Kolodiažnyi Sergii

Horusice

26,61

21.

Zelenka Martin

Mažice

27,00

22.

Laštovka Zdeněk

Klečaty

27,20

23.

Vondruška Karel

Zlukov A

27,32

24.

Vichra Ivan

Zlukov A

27,92

25.

Javorský David

Řípec

28,00

26.

Materna Daniel

Drahov A

28,03

27.

Vosyka Ladislav

Zlukov B

28,16

28.

Čížek Petr

Veselí n.L.

28,20

29.

Havlíček Jiří

Dráchov

28,31

30.

Soukup Jiří

Řípec

28,81

31.

Kňourek Luboš

Drahov A

29,02

32.

Sládek Radim

Zlukov B

29,20

33.

Nestával Karel

Val

29,25

34.

Matouš Michal

Klečaty

29,36

35.

Nováček Michal

Drahov A

29,66

36.

Vichra Vít

Zlukov B

30,14

37.

Havlíček Josef

Dráchov

30,34

38.

Brom Ladislav

Zálší

30,40

39.

Kubíček Petr

Mažice

30,71

40.

Jirků Lukáš

Horusice

30,87

41.

Janák Jiří

Veselí n.L.

30,91

42.

Dvořák Pavel

Drahov B

31,00

 

Hruška Milan

Zálší

31,00

44.

Halasz Romeo

Val

31,20

45.

Dolejš Michal

Drahov A

31,43

46.

Klubal Vlastimil

Řípec

32,00

 

Práger Pavel

Horusice

32,00

48.

Suchý Michal

Veselí n.L.

32,14

49.

Deutsch Václav

Vlkov

32,81

50.

Kukačka Lukáš

Vlkov

33,72

51.

Holub Zdeněk

Val

34,15

52.

Dukát Michal

Řípec

34,80

53.

Berkovský Josef

Drahov B

35,25

54.

Vosyka Petr

Zlukov A

36,71

55.

Plička Jan

Drahov B

36,72

56.

Sláma Petr

Drahov B

36,86

57.

Zeman Martin

Zálší

39,13

58.

Kotrba Tomáš

Žíšov

46,20

59.

Kovář Michal

Mažice

47,15

60.

Hrdý Tomáš

Horusice

49,30

61.

Balatka Jiří

Val

NP

 

Boubelík Kamil

Sviny B

NP

 

Houska Pavel

Borkovice

NP

 

Jíra Zdeněk

Zálší

NP

 

Loukota Miroslav

Žíšov

NP

 

Maxa Miroslav

Žíšov

NP

 

Nečas Josef

Veselí n.L.

NP

 

Zelený Roman

Zlukov B

NP

Kategorie MUŽI II.

Poř. Příjmení a jméno SDH, družstvo V. čas

1.

Píha Oldřich

Dráchov

23,00

2.

Benda Radek

Veselí n.L.

23,37

3.

Podlaha Jaroslav

Dráchov

23,53

4.

Polák Miroslav

Sviny

24,00

5.

Brož Petr

Sviny

24,60

6.

Stropek Václav

Sviny

24,71

7.

Jakeš Jiří

Veselí n.L.

24,90

8.

Březina Jaroslav

Veselí n.L.

25,10

9.

Musil Václav

Sviny

25,64

10.

Kolář Jiří

Dráchov

28,01

11.

Houska Milan

Dráchov

28,32

12.

Urban Milan

Veselí n.L.

31,43

Kategorie ŽENY I.

Poř. Příjmení a jméno SDH, družstvo V. čas

1.

Lišková Martina

Dráchov

22,70

2.

Chlubnová Veronika

Dráchov

28,00

3.

Havlíčková Hana

Dráchov

29,00

4.

Bártová Naďa

Dráchov

33,20

Kategorie ŽENY II.

Poř. Příjmení a jméno SDH, družstvo V. čas

1.

Březinová Eva

Veselí n.L.

27,51

2.

Jakešová Martina

Veselí n.L.

30,21

3.

Fukalová Martina

Veselí n.L.

32,21

4.

Bendová Iveta

Veselí n.L.

33,50